Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
450ml Herios Tire Sealant With Air Compressor
450ml Herios tire sealant with air compressor,automatic leak repair for tyre,anti-puncture,tyre inflator,quick fix,auto tyre sealer.
Description
450ml Herios tire sealant with air compressor
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | Car care products |
| *Product name | 450ml Herios tire sealant with air compressor |
| *Volume | 250ml/300ml/450ml/500ml/650ml/750ml |
| *Gross weight | 350g per pcs,or customized weight |
| *Application | automatic leak repair for tyre |
| *Features | anti-puncture,quick fix. |
| *OEM/ODM | Acceptable |









Hot Tags: 450ml herios tire sealant with air compressor, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, seal repair spray, best car wash shampoo, home auto carnauba cleaner wax spray, sticker remover spray, car battery terminal protector, electronic contact cleaner
You Might Also Like
Send Inquiry
























