Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
450ml Herios Ddrain Pipe Foam Cleaner Spray For Household Cleaning
450ml Herios Ddrain Pipe Foam Cleaner Spray For Household Cleaning,foaming cleaner for drain of sink,sterilization,deodorizing,refreshing.
Description
450ml Herios Ddrain Pipe Foam Cleaner Spray For Household Cleaning
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | Household cleaning |
| *Product name | 450ml Herios Ddrain Pipe Foam Cleaner Spray For Household Cleaning |
| *Volume | 200ml/250ml/300ml//450ml/500ml/650ml |
| *Gross weight | 400g per pcs,or customized weight |
| *Application | Foaming cleaner for drain of sink |
| *Features | sterilization,deodorizing,refreshing |
| *OEM/ODM | Acceptable |











Hot Tags: 450ml herios ddrain pipe foam cleaner spray for household cleaning, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, brake cleaner spray, gasoline cleaner additive, air intake system cleaning, hang car air freshener, kitchen foam spray cleaner, car air conditioner cleaner spray
You Might Also Like
Send Inquiry






















