Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
650ml Automatic Tyre Inflator And Sealant
650ml automatic tyre inflator and sealant,automatic leak repair for tyre,anti-puncture,tyre inflator,quick fix,auto tyre sealer.
Description
650ml automatic tyre inflator and sealant
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | Car care products |
| *Product name | 650ml automatic tyre inflator and sealant |
| *Volume | 250ml/300ml/450ml/500ml/650ml/750ml |
| *Gross weight | 350g per pcs,or customized weight |
| *Application | automatic leak repair for tyre |
| *Features | anti-puncture,quick fix. |
| *OEM/ODM | Acceptable |









Hot Tags: 650ml automatic tyre inflator and sealant, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, the best paint remover spray, best home air freshener spray, 3 minutes motor flush, aerosol spray paint remover, de icer spray for cars, leaf shine for plants
No Information
Previous
You Might Also Like
Send Inquiry
























