Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
500ml Heriso Foam Fire Stopper Spray
500ml Heriso foam fire stopper spray,emergency fire extinguisher for car,mini size,easy to carry.
Description
500ml Heriso foam fire stopper spray
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | car fire extinguisher |
| *Product name | 500ml Heriso foam fire stopper spray |
| *Volume | 400ml/450ml/500ml/1000ml |
| *Gross weight | 500g per pcs,or customized weight |
| *Application | car fire extinguisher |
| *Features | fire sto,stop fire,foam type,easy to carry,mini size. |
| *OEM/ODM | Acceptable |








Hot Tags: 500ml heriso foam fire stopper spray, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, carnauba cleaner wax, tire shine spray, Cold Weather Products, battery terminal protector aerosol, aerosol spray paint for cars, fuel system cleaner
You Might Also Like
Send Inquiry























