Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
1000ml Fire Stop Spray Fire Extinguisher
1000ml fire stop spray fire extinguisher,car fire extinguisher,mini size,easy to carry.
Description
1000ml fire stop spray fire extinguisher
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | car fire extinguisher |
| *Product name | 1000ml fire stop spray fire extinguisher |
| *Volume | 400ml/450ml/500ml/1000ml |
| *Gross weight | 800g per pcs,or customized weight |
| *Application | car fire extinguisher |
| *Features | mini size,easy to carry.fire extinguisher for home and car. |
| *OEM/ODM | Acceptable |








Hot Tags: 1000ml fire stop spray fire extinguisher, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, tyre shine, best home glass cleaner, car shine paste wax, toilet cleaner, oil treatment, electronic contact cleaner
You Might Also Like
Send Inquiry























