Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
450ml Herios Car Carburetor Cleaner Spray
450ml Herios car carburetor cleaner spray,remove stains,safe formula,non-corrossive,protect auto parts.
Description
450ml Herios car carburetor cleaner spray
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | Car care products |
| *Product name | 450ml Herios car carburetor cleaner spray |
| *Volume | 200ml/250ml/300ml/450ml/500ml/650ml |
| *Gross weight | 380g per pcs,or customized weight |
| *Application | Clean auto engine,carb&choke,inject and so on |
| *Features | remove stains,safe formula,non-corrossive,protect auto parts. |
| *OEM/ODM | Acceptable |









Hot Tags: 450ml herios car carburetor cleaner spray, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, air conditioning cleaner, mosquito repellant spray, paint remover for cars, diesel injector cleaner additive, gasoline cleaner additive, octane booster for cars
You Might Also Like
Send Inquiry






















