Contact Us
- No.2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, China
- sales@domecarcare.com
- +8618617260609
300ml Herios Chain Lube For Motorcycle And Bicycle
300ml Herios chain cleaner and lube for motorcycle and bicycle,high performance anti-fling,anti-rust spray,lubricating chains.Pipe lube,for chain and wire.
Description
300ml Herios chain cleaner and lube for motorcycle and bicycle
| *Brand | Herios or private label service |
| *Style | Car care products |
| *Product name | 300ml Herios chain cleaner and lube for motorcycle and bicycle |
| *Volume | 200ml/250ml/300ml//450ml/500ml/650ml |
| *Gross weight | 250g per pcs,or customized weight |
| *Application | Lubricant spray for motorcycle and bicycle chain |
| *Features | Lubricating chain and wire,anti-rust,anti-fling |
| *OEM/ODM | Acceptable |










Hot Tags: 300ml herios chain lube for motorcycle and bicycle, suppliers, manufacturers, customized, wholesale, for sale, brake and parts cleaner, adhesive remover spray, 3 minutes motor flush, aerosol oven cleaner spray, car ac cleaner, de icer spray
You Might Also Like
Send Inquiry






















